İçimizdeki Kahramanlar

4 22192

4 YORUM

  1. Temel Bey, ben Meral.Bir saatdir sizi dinliyorum.Hicbirsey anlamadim.Markalar ilgi konum degil.Ama cok guzel anlatiyosunuz.saatlerce sizi dinleyebilirim.Benim ilgim daha cok insan kisilikleri, davranislar..Doga ustu bi ozelligim olsa görünmez olmak isterdim.her eve girip aileler nasil yasiyor, dieloglar nasıl? Hic bıkmadan onlari izlerdim.sanirim bu beni cok mutlu ederdi.sizde beni dinler misiniz? Belki birbirimizden ogrenecegimiz seyler vardir.sevgiler..

  2. Temel Bey merhaba. Sitenizi can sıkıntısına internette dolaşırken buldum. Fakat iyiki rastlamışım diye düşünüyorum. Öncelikle çok güzel bir tasarımı var ve içerik olarakta çok zengin buldum. Daha sonrasında videoları da izleyeyim diye düşündüm. İyi ki de izliyorum. O kadar güzel bir anlatımınız varki ses tonunuzda buna çok güzel bir hava katıyor. Yazdığınız makaleler ve içerikler şu sıralarda ilgimi çeken alanlar. Mümkün olduğunca takipteyim.

    Saygılarımla.

  3. Hep yazılarınızı okuyordum. Başarılı anlatımınız ve ele aldığınız konuları mükemmel bir biçimde bilimsel zenginliklerle sunuşunuzu takdirle, saygıyla zihnime nakşediyordum. Bu güzelliklere bir de videolarınızı izleyerek daha iyi ulaştığımı belirtmek istiyorum. Selam ve saygılarımla…


BENZER YAZILAR