TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR

Bu blog’daki yazıları İpek Özel’in çok değerli katkılarıyla yazıyorum. İpek’le 2005 yılından beri düzenli toplantılar yapıp; pazarlama, marka, tüketici davranışları, yeni yönetim anlayışları hakkında tartışıyoruz. Bu toplantılarımızda düşüncelerimizi derleyen toplayan notlar alıyoruz. Ne yazacağımıza karar verip yazıların omurgasını oluşturuyoruz. Bu yazıları yazmada, İpek Özel’in en az benim kadar katkısı var.

İpek sadece pazarlama konularıyla değil aynı zamanda Felsefe, Sanat Tarihi, Efsaneler, Destanlar, Moda, Tasarım, Popüler Kültür gibi farklı alanlarda okuyan, yazan bir akademisyen. İpek, Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyesi. İpek’in katkılarını bu blog’u düzenli okuyanlar mutlaka fark ediyorlardır.

Bu sitenin yönetimini Hayat Bayramoğlu yapıyor. Hayat, perakende sektöründe eğitim veren çok tecrübeli bir danışman. Hayat yazıları blog sayfasına yerleştiriyor, benim görmediğim, farkında bile olmadığım sorunları çözüyor. Hayat, hem inşaat hem de endüstri mühendisi. Şimdi ise Sosyoloji lisansı yapıyor. Hayat marka, perakende ve insan yönetimi konularını çok iyi bilen bir danışman.

Sitenin teknik altyapısı ve tasarımını Dursun Demiren yönetiminde Kreatif Design Studio yaptı. Yönetimini de yine Dursun Demiren yönetiminde Kreatif Design Studio gerçekleştiriyor. Bu yeni nesil iletişim ajansında bana birçok değerli insan destek oluyor:

Yazılım : Necat Bolpaça
Sosyal medya yönetimi ve SEO : Ece Katkat
Arayüz : Gizem Çetinkaya
Tasarım : İlhami Durmaz
Tasarım : Haktan İnceler
Videolar : Kreatif Design Studio

Mobil Uygulamaları: Pragma, Ahmet Kızıltan

Yazdığım yazıların hepsinin Türkçe kontrolünü Berna Yıldız yapıyor.
Ayrıca bu blog’u yazmaya başladığım ilk günlerde, Mithat Olut, Azize Rusçuklu, Emre Çelenli, Can Ertem, Korhan Kemiklioğlu, Bülent Fidan, Yudum Kaymak bana  çok yardım ettiler.

Bana yardım eden herkese çok teşekkür ederim. Hepsine ayrı ayrı minnettarım.